Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktuality

Kalendarium

listopad 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Navštivte nás na

Kapely a orchestry

RoofersKapela s dechovou sekcí a několika zpěvačkami. Hraje široké spektrum stylů populární a jazzové hudby v aranžích Viktora Jermana a několik vlastních písní.

(vede Viktor Jerman)

Facebook

InstagramPrivate Space OrchestraJazzový dechový orchestr s rytmikou, plánující v budoucnu plné bigbandové obsazení. Hraje především jazzové instrumentální skladby v úpravách Viktora Jermana. 

(vede Viktor Jerman)Jazz a jinéSoubor proměnlivého složení, určený zejména pro hráče na klávesové, dechové a bicí nástroje. Hraje většinou autorské jazzové skladby Viktora Jermana.

(vede Viktor Jerman)Hudební seskupeníSoubor s rytmikou, zahrnující dále zobcové flétny, žestě a klávesové nástroje. Doprovází pěvecký sbor nebo hraje samostatně většinou populární nebo příležitostný repertoár v úpravách Jiřího Vlase.

(vede Jiří Vlas)Kytarový orchestrOrchestr složený z žáků hry na kytaru obvykle v počtu 12 - 15 žáků, hrající klasický i populární repertoár. Spolupracují též s hosty z jiných nástrojových skupin.

(vede Lucie Širmerová)Soubor k pořadům pro mateřské školyKapela s rytmikou, klavírem, akordeonem a výběrem dechových a smyčcových nástrojů, doprovázející zpěváky při pořadech pro mateřské školy. Hraje písně v autorských úpravách Michala Šťulíka.

(vede Michal Šťulík)Kytarový soubor s rytmikouSkupina hráčů na elektrickou i akustickou kytaru, zaměřující se na rockovou hudbu. Vedle ní působí též menší soubory obdobného zaměření.

(vede Viktor Jerman)