Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktuality

Kalendarium

listopad 2023
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Navštivte nás na

Komorní soubory

Kvarteta zobcových flétenSkupiny žáků hry na zobcovou flétnu, hrající především renesanční, barokní a soudobý repertoár. Spolupracují též s hosty z jiných nástrojových skupin. Vedle nich působí menší soubory obdobného zaměření.

(vedou Eliška Baťová, Alžběta Šubrtová)Soubory příčných flétenSoubory žáků hrajících na příčnou flétnu, většinou v obsazení kvarteta nebo tria. Hrají především soudobý nebo nebo jiný klasický repertoár.(vedou Eliška Baťová, Alžběta Šubrtová)Klarinetové kvartetoSoubor žáků hry na klarinet, fungující většinou jako kvarteto. Zaměřuje se především na klasický repertoár.

(vede Matěj Hájek)Trombonový souborSkupina žáků hry na trombon, která spolupracuje i s hráči na další žesťové nástroje, především trubky. Hraje zejména klasický repertoár.

(vede Pavel Chaloupka)Smyčcový souborKomorní orchestr, zahrnující starší i mladší žáky hry na smyčcové nástroje. Hraje především klasický repertoár.

(vede Filip Kimel)Violoncellový souborSoubor žáků hry na violoncello hrající klasickou, populární a filmovou hudbu. V současnosti má 5 členů, v budoucnu je v plánu rozšíření a zapojení i nejmenších cellistů.

(vede Nicole Weishäuplová)

Akordeonový souborSkupina starších i mladších žáků hry na akordeon. Hraje klasický i populární repertoár.

(vede Pavlína Hašlová)