Roofers
Kapela s dechovou sekcí a několika zpěvačkami. Hraje široké spektrum stylů populární a jazzové hudby v aranžích Viktora Jermana a několik vlastních písní.
(vede Viktor Jerman)
odkaz na facebook kapely zde
odkaz na instagram kapely zde

Private Space Orchestra

Jazzový dechový orchestr s rytmikou, plánující v budoucnu plné bigbandové obsazení. Hraje především jazzové instrumentální skladby v úpravách Viktora Jermana. 
(vede Viktor Jerman)

Jazz a jiné
Soubor proměnlivého složení, určený zejména pro hráče na klávesové, dechové a bicí nástroje. Hraje většinou autorské jazzové skladby Viktora Jermana.
(vede Viktor Jerman)

Hudební seskupení
Soubor s rytmikou, zahrnující dále zobcové flétny, žestě a klávesové nástroje. V budoucnu plánuje rozšíření o další, především smyčcové nástroje. Doprovází pěvecký sbor nebo hraje samostatně většinou populární nebo příležitostný repertoár v úpravách Jiřího Vlase.
(vede Jiří Vlas)

Soubor k pořadům pro mateřské školy
Kapela s rytmikou, klavírem, akordeonem a výběrem dechových a smyčcových nástrojů, doprovázející zpěváky při pořadech pro mateřské školy. Hraje písně v autorských úpravách Michala Šťulíka.
(vede Michal Šťulík)

Kytarový soubor s rytmikou
Skupina hráčů na elektrickou i akustickou kytaru, zaměřující se na rockovou hudbu. Vedle ní působí též menší soubory obdobného zaměření.
(vede Viktor Jerman)