Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktuality

Kalendarium

červen 2024
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Navštivte nás na

Kapely a orchestry

Roofers

Kapela s dechovou sekcí a několika zpěvačkami. Hraje široké spektrum stylů populární a jazzové hudby v aranžích Viktora Jermana a několik vlastních písní.
(vede Viktor Jerman)
Facebook
Instagram

Private Space Orchestra

Jazzový dechový orchestr s rytmikou, plánující v budoucnu plné bigbandové obsazení. Hraje především jazzové instrumentální skladby v úpravách Viktora Jermana. 
(vede Viktor Jerman)

Jazz a jiné

Soubor proměnlivého složení, určený zejména pro hráče na klávesové, dechové a bicí nástroje. Hraje většinou autorské jazzové skladby Viktora Jermana.
(vede Viktor Jerman)

Hudební seskupení

Soubor s rytmikou, zahrnující dále zobcové flétny, žestě a klávesové nástroje. Doprovází pěvecký sbor nebo hraje samostatně většinou populární nebo příležitostný repertoár v úpravách Jiřího Vlase.
(vede Jiří Vlas)

Kytarový orchestr

Orchestr složený z žáků hry na kytaru obvykle v počtu 12 - 15 žáků, hrající klasický i populární repertoár. Spolupracují též s hosty z jiných nástrojových skupin.
(vede Lucie Širmerová)

Soubor k pořadům pro mateřské školy

Kapela s rytmikou, klavírem, akordeonem a výběrem dechových a smyčcových nástrojů, doprovázející zpěváky při pořadech pro mateřské školy. Hraje písně v autorských úpravách Michala Šťulíka.
(vede Michal Šťulík)

Kytarový soubor s rytmikou

Skupina hráčů na elektrickou i akustickou kytaru, zaměřující se na rockovou hudbu. Vedle ní působí též menší soubory obdobného zaměření.
(vede Viktor Jerman)