Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Aktuality

Kalendarium

červen 2024
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Navštivte nás na

Prohlášení o přístupnosti webových stránek

Obecné

Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 se snaží zajistit, aby její služby byly dostupné lidem se zdravotním postižením. Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 investovala prostředky pro to, aby pomohla zajistit snadnější přístupnost a použitelnost webových stránek pro osoby se zdravotním postižením, s přesvědčením, že každý člověk má právo na důstojný život, rovnost, pohodlí a nezávislost.

Přístupnost

Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 zpřístupňuje specializovaný widget pro usnadnění přístupu. Tento software umožňuje společnosti Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 zlepšit přístup a používání webového obsahu v souladu se současnými standardy (WCAG 2.1 a platné legislativní normy).

Aktivace nabídky usnadnění

Nabídku usnadnění přístupu Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 lze aktivovat kliknutím na ikonu pro usnadnění přístupu, která se zobrazí v rohu stránky. Po spuštění nabídky počkejte, než se načte v plném rozsahu.

Vyloučení odpovědnosti

Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 pokračuje ve svém úsilí o neustálé zlepšování dostupnosti svých stránek a jejich obsahu v přesvědčení, že je naší kolektivní morální povinností umožnit plynulé, přístupné a nerušené používání i pro ty z nás se zdravotním postižením.

I přes naše snahy o úplné zpřístupnění všech stránek a obsahu na webu zuspribram.cz nemusí být některý obsah ještě plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Pro Vás

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na webu zuspribram.cz nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našeho webu, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme. Pokud chcete nahlásit problém s přístupem, máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc, využijte prosím některý z kontaktů.